Companies you’ll love to work for

179
companies
3,346
Jobs

Student on Board w dziale marketingu medycznego

Synthorx

Synthorx

Marketing & Communications
Warsaw, Poland
Posted on Oct 10, 2024

O Pracy

Sanofi Consumer Health Care jest czołową firmą farmaceutyczną OTC w Polsce. W naszym portfolio znajdują się odnoszące sukcesy marki takie jak Essentiale, MagneB6, No-Spa, Mucosolvan czy Allegra, które są jednymi z najbardziej rozpoznawalnych produktów na rynku w Polsce.

Jeśli jesteś zmotywowanym studentem lub absolwentem, który chce mieć wpływ na globalną organizację, dołącz do nas jako Stażysta w dziale marketingu medycznego.

Twój zakres obowiązków

  • Współudział przy realizacji kampanii marketingowych skierowanych do HCP (lekarze i farmaceuci)

  • Opracowywanie wartości merytorycznej oraz praca z agencjami zewnętrznymi w celu wygenerowania jakościowego contentu

  • Czuwanie nad harmonogramem prowadzonych aktywności do lekarzy i farmaceutów

  • Zbieranie inspiracji i przedstawianie na spotkaniach działu

  • Prowadzenie dokumentacji działu

  • Współpraca i wymiana doświadczeń w obszarze B&I Hub: brand managerowie, shopper manager (zarówno w Polsce jak i w CEE)

  • Projekty ad-hoc wspierające bieżącą pracę działu

  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach zespołowych i współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Status studenta 5. roku lub absolwent studiów wyższych (preferowane kierunki studiów: farmacja, zdrowie publiczne, biologia lub pokrewne, marketing)

  • Dostępność na podjęcie pracy w wymiarze min. 32 godzin tygodniowo – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Komunikatywność, otwartość i pozytywna energia

  • Chęć do rozwoju i nauki, wysoki poziom zaangażowania oraz gotowość do pracy w dynamicznym środowisku

  • Proaktywność i umiejętność samodzielnego znajdowania rozwiązań

  • Dobra znajomość MS Office (Word i PowerPoint)

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy/na stażu lub kołach naukowych i organizacjach studenckich

To oferujemy

  • Płatny roczny program rozwojowy pod opieką mentorską doświadczonego Managera

  • Współpracę w ramach umowy zlecenie

  • Bonus uznaniowy, proporcjonalny do okresu zatrudnienia w roku kalendarzowym

  • Zdobycie praktycznego doświadczenia – prowadzenie samodzielnie odpowiedzialnych i ciekawych projektów

  • Szkolenia w zakresie rozwoju umiejętności twardych i miękkich

  • Poznanie i zdobycie szerokiej wiedzy o rynku farmaceutycznym w Polsce

  • Elastyczny czas pracy z możliwością dopasowania swoich zajęć

  • Możliwość pracy zdalnej

Benefity

  • Telefon komórkowy

  • Parking dla pracowników

  • Joga w biurze

  • Spotkania integracyjne

  • Inicjatywy dobroczynne

  • Brak dress code’u

  • Strefa relaksu

  • Owoce / przekąski

  • Elastyczny czas pracy

Pursue progress, discover extraordinary

Better is out there. Better medications, better outcomes, better science. But progress doesn’t happen without people – people from different backgrounds, in different locations, doing different roles, all united by one thing: a desire to make miracles happen. So, let’s be those people.

At Sanofi, we provide equal opportunities to all regardless of race, colour, ancestry, religion, sex, national origin, sexual orientation, age, citizenship, marital status, ability or gender identity.

Watch our ALL IN video and check out our Diversity Equity and Inclusion actions at sanofi.com!